Uitslagen baarswedstrijden 2019

  • Uitslag 6e baars 2019
     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    635179
    1Simon Schouws93149441
    2Rien Faasse82228422
    3Rob Jak6776773
    4Mandy Schouws61136234
    5Marcel Acquoy4144145
    6Dick Pekel40124126
    7Meindert Bakkum3733737
    8Bart Lieferink35113618
    9Gerrit Tuijn29123029
    10Han Duin252127110
    11Kees Levering25825811
    12Piet vd Heijdt24324312
    13Herman Lute23923913
    14Gerrit Boer191420414
    15Piet Pepping171518515
    16Sjaak Schoorl171118116
    Lees verder →
  • Uitslag 5e baars (snert) 2019

     Naam12345BaarsOverigPuntenKlassement
    380409487378273192748
    1Rien Faasse4560696932275827581
    2Rob Jak5463785723275127512
    3Dick Pekel6334603930226822683
    4Simon Schouws6147144445211021104
    5Marcel Acquoy2246553728188318835
    6Han Duin2325412223134213426
    7Sjaak Schoorl1324432226128212827
    8Bart Lieferink2431312315124612468
    9Jan Walta9221419248868869
    10Herman Lute1821229777377310
    11Piet Pepping17102611771871811
    12Kees Levering12162471069169112
    13Ton de Swart19101019361061013

    Lees verder →
  • Uitslag 4e baars (baarsdag) 2019

    ‘s ochtends Westerwatering
    ‘s middags Stet

     NaamAMPMBaarsAMPMOverigPunten
    22431353710039139
    1Rob Jak13577013518718
    2Han Duin42236513518668
    3Rien Faasse2144658513663
    4Dick Pekel2734616511621
    5Marcel Acquoy18345213013533
    6Simon Schouws2419438311441
    7Bart Lieferink17213813821401
    8Ank Blankendaal211435202352
    9Ton de Swart121729112292
    10Meindert Bakkum11162715318288
    11Piet Pepping71219325195
    12Kees Levering61319415195
    13Herman Lute5914112142

    Lees verder →
  • Uitslag 3e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    6187139
    1Rien Faasse63346641
    2Simon Schouws60166162
    3Bart Lieferink23102403
    4Marcel Acquoy20172174
    5Meindert Bakkum10611615
    6Kees Levering1111116

    Lees verder →
  • Uitslag 2e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    830328
    1Rien Faasse6676671
    2Dick Pekel6416412
    3Sjaak Schoorl5405403
    4Herman Lute3203204
    5Piet Pepping2562565
    6Kees Levering2412416
    7Meindert Bakkum1991997
    8Bart Lieferink1941948

    Lees verder →
  • Uitslag 1e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    11280159
    1Simon Schouws56315911
    2Rien Faasse53125422
    3Dick Pekel40224223
    4Meindert Bakkum23122424
    5Gerrit Tuijn2372375
    6Herman Lute2282286
    7Sjaak Schoorl2122127
    8Piet Pepping1841848
    9Rob Jak8431239
    10Kees Levering919110
    11Bart Lieferink7178711

    Lees verder →