Uitslagen baarswedstrijden 2019

  • Eindstand baars competitie 2019
      1e2e3e4e5e6eTotaalbeste 3Klasseringgevistepunten 4e
    1Rien Faasse21131210312
    2Simon Schouws1xxx264114424
    3Rob Jak9xxxxxx12315639
    4Dick Pekel32xxx43618844
    5Marcel Acquoyxxxxxx4555191455
    6Meindert Bakkum47510xxx7331667
    7Sjaak Schoorl73xxxxxx7163317716
    8Bart Lieferink1183788451888
    9Han Duinxxxxxxxxx261018189x
    10Herman Lute64xxx13101346201013
    11Kees Levering106611121156221111
    12Piet Pepping85xxx11111550241211
    13Ton de Swartxxxxxxxxx913xxx222 gevist132x
    14Gerrit Tuijn5xxxxxxxxxxxx9142 gevist142x
    15Jan Waltaxxxxxxxxxxxx9xxx91 gevist151x
    16Mandy Schouwsxxxxxxxxxxxxxxx441 gevist161x
    17Ank Blankendaalxxxxxxxxx8xxxxxx81 gevist171x
    18Piet vd Heijdtxxxxxxxxxxxxxxx12121 gevist181x
    19Gerrit Boerxxxxxxxxxxxxxxx14141 gevist191x
    Lees verder →
  • Uitslag 6e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    1Gerrit Tuijn6356351
    2Sjaak Schoorl6066062
    3Dick Pekel4024023
    4Rien Faasse3383384
    5Gerard Boer2712715
    6Kees Levering2342346
    7Han Duin17201907
    8Siem van Duin1751758
    9Ank Krom80809
    10Piet Pepping656510
    11Piet vd Heijdt656510
    12Jan Walta525212
    13Herman Lute474713
    14Ton Bolten404014
    1431370

    Lees verder →
  • Uitslag 5e baars (snert) 2019

     Naam12345BaarsOverigPuntenKlassement
    1Rien Faasse4560696932275827581
    2Rob Jak5463785723275127512
    3Dick Pekel6334603930226822683
    4Simon Schouws6147144445211021104
    5Marcel Acquoy2246553728188318835
    6Han Duin2325412223134213426
    7Sjaak Schoorl1324432226128212827
    8Bart Lieferink2431312315124612468
    9Jan Walta9221419248868869
    10Herman Lute1821229777377310
    11Piet Pepping17102611771871811
    12Kees Levering12162471069169112
    13Ton de Swart19101019361061013
    380409487378273192748

    Lees verder →
  • Uitslag 4e baars (baarsdag) 2019

    ‘s ochtends Westerwatering
    ‘s middags Stet

     NaamAMPMBaarsAMPMOverigPunten
    1Rob Jak13577013518718
    2Han Duin42236513518668
    3Rien Faasse2144658513663
    4Dick Pekel2734616511621
    5Marcel Acquoy18345213013533
    6Simon Schouws2419438311441
    7Bart Lieferink17213813821401
    8Ank Blankendaal211435202352
    9Ton de Swart121729112292
    10Meindert Bakkum11162715318288
    11Piet Pepping71219325195
    12Kees Levering61319415195
    13Herman Lute5914112142
    22431353710039139

    Lees verder →
  • Uitslag 3e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    1Rien Faasse63346641
    2Simon Schouws60166162
    3Bart Lieferink23102403
    4Marcel Acquoy20172174
    5Meindert Bakkum10611615
    6Kees Levering1111116
    6187139

    Lees verder →
  • Uitslag 2e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    1Rien Faasse6676671
    2Dick Pekel6416412
    3Sjaak Schoorl5405403
    4Herman Lute3203204
    5Piet Pepping2562565
    6Kees Levering2412416
    7Meindert Bakkum1991997
    8Bart Lieferink1941948
    830328

    Lees verder →
  • Uitslag 1e baars 2019

     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    1Simon Schouws56315911
    2Rien Faasse53125422
    3Dick Pekel40224223
    4Meindert Bakkum23122424
    5Gerrit Tuijn2372375
    6Herman Lute2282286
    7Sjaak Schoorl2122127
    8Piet Pepping1841848
    9Rob Jak8431239
    10Kees Levering919110
    11Bart Lieferink7178711
    11280159

    Lees verder →