Witvis 2018 uitslagen

Uitslagen Witwedstrijden 2018

  • Uitslag 8e wit
    Naamstuksgrampuntenklassement
    11nvt28850
    Wil Snel760076001
    Marcel Acquoij470047002
    Ron Droog465046503
    Han Duin375037504
    Dick Pekel230023005
    Jan Walta140014006
    Ton de Swart125012507
    Meindert Bakkum110011008
    George vd Linden105010509
    Gerrit Tuijn75075010
    Kees Levering30030011
    Lees verder →
  • Uitslag 6e wit

    Is het blauwe pak in de was?

    Ton kijkt tevreden.

    Prima vangsten

    Naamstuksgrampuntenklassement
    1214251375
    Dick Pekel2111500120251
    Marcel Acquoij21900095252
    Ton de Swart16800084003
    Gerrit Tuijn17620066254
    Han Duin18480052505
    Wil Snel12325035506
    Kees Levering8280030007
    Jan Walta7210022758
    George vd Linden8200022009
    Bart Lieferink11000102510
    Meindert Bakkum860080011
    Sjaak Schoorl512525012
    Lees verder →
  • Uitslag 5e wit
    Naamstuksgrampuntenklassement
    10nvt14425
    Ron Droog770077001
    Jan Walta205020502
    Bart Lieferink140014003
    Simon Schouws9509504
    Meindert Bakkum6756755
    Sjaak Schoorl6006006
    Dick Pekel4504507
    Piet Pepping3003008
    George vd Linden2002009
    Gerrit Tuijn10010010
    Lees verder →
  • Uitslag 4e wit
    Naamstuksgrampuntenklassement
    812720500
    Ron Droog16430047001
    Han Duin12440047001
    Marcel Acquoij42255036003
    Wil Snel22300035504
    Gerrit Tuijn10240026505
    George vd Linden10205023006
    Jan Walta12145017507
    Ton de Swart33504258
    Lees verder →
  • Uitslag 3e wit
    Naamstuksgrampuntenklassement
    1312934450
    Han Duin2710800114751
    Frank Snel9360038252
    Wil Snel8360038003
    Piet Pepping10350037504
    Meindert Bakkum13280031255
    Dick Pekel14250028506
    Rene Levering18235028007
    Ton de Swart8225024508
    Rien Faasse685010009
    Bart Lieferink780097510
    Jan Walta460070011
    George vd Linden255060012
    Kees Levering325032513
    Lees verder →
  • Uitslag 2e wit
    Naamstuksgrampuntenklassement
    13nvt37700
    Jan Walta725072501
    Marcel Acquoij710071002
    Nico Schouws600060003
    Wil Snel510051004
    Ron Droog310031005
    Han Duin235023506
    Sjaak Droog215021507
    Sjaak Schoorl135013508
    Bart Lieferink110011009
    Rene Levering85085010
    George vd Linden75075011
    Kees Levering60060012
    Meindert Bakkum0013
    Lees verder →
  • Uitslag 1e wit 2018
    Naamstuksgrampuntenklassement
    7600
    Wil Snel290029001
    Jan Walta180018002
    Ron Droog9009003
    Dick Pekel8008004
    Marcel Acquoij6506505
    George vd Linden4004006
    Kees Levering1501507
    Rene Levering008
    Lees verder →