Uitslag 7e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
Dick Pekel13000130001
Gerrit Tuijn680068002
Ron Droog550055003
Han Duin510051004
Wil Snel380038005
George vd Linden375037506
Jan Walta350035007
7nvt41450

Uitslag 6e wit 2019

Naamstuksgrampunten
Ron Droog291560016325
Jan Walta191175012225
George vd Linden171080011225
Gerrit Tuijn3774008325
Wil Snel3157006475
Rene Levering4146005625
Dick Pekel5434004750
Marcel Acquoij3035504300
Bart Lieferink4030504050
Ton de Swart3130003775
Han Duin3424003250
Frank Snel2425503150
Peter van der Heijdt4220003050
Kees Levering1524002775
1444478200

Uitslag 5e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
Wil Snel605060501
Marcel Acquoij380038002
Gerrit Tuijn310031003
Ton de Swart195019504
Han Duin185018505
Dick Pekel115011506
George vd Linden9009007
Jan Walta5505508
Kees Levering75759
9nvt19425

Uitslag 3e baars 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Rien Faasse63346641
2Simon Schouws60166162
3Bart Lieferink23102403
4Marcel Acquoy20172174
5Meindert Bakkum10611615
6Kees Levering1111116
6187139

Uitslag 2e baars 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Rien Faasse6676671
2Dick Pekel6416412
3Sjaak Schoorl5405403
4Herman Lute3203204
5Piet Pepping2562565
6Kees Levering2412416
7Meindert Bakkum1991997
8Bart Lieferink1941948
830328

Uitslag 1e baars 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Simon Schouws56315911
2Rien Faasse53125422
3Dick Pekel40224223
4Meindert Bakkum23122424
5Gerrit Tuijn2372375
6Herman Lute2282286
7Sjaak Schoorl2122127
8Piet Pepping1841848
9Rob Jak8431239
10Kees Levering919110
11Bart Lieferink7178711
11280159

Toch even het vermelden waard: bijzondere vangsten

Tijdens de wedstrijd van HSV Limmen in het kanaal Omval-Kolhorn ving Wil Snel een mooie karper.

Tijdens diezelfde wedstrijd was het Ron Droog die een wel heel bijzondere vangst deed: een snoekbaars van 83 cm.

Zelf mocht ik dit weekend mijn record giebel verbeteren van 38 cm naar 41 cm. En dat nog wel in ons eigen Stet!

Tweede giebelwedstrijd met goede vangsten

zaterdag 29 juni werd er met goed weer een 2de giebelwedstrijd gehouden in een water in de Zaanstreek. De opkomst was zeer matig: 4 deelnemers.

De vissers met de vaste stok hadden deze keer het beste van de vangsten. Rien Faasse lootte goed, zat een tijdje in de schaduw van ene boom te vissen en daar trok alle giebel naartoe. Met 35 giebels en in totaal 3,4 kilo was Rien de dagwinnaar. Gerrit Tuyn begon goed maar viel later terug. Gelukkig ving hij op het einde nog wat zwaardere vis, zodat zijn 17 giebels meer gewicht in de schaal legden. Op de 3de plek eindigde Peter van der Heijdt, met 22 stuks en 1,7 kilo. Bart Lieferink was laatste, deze keer had hij 7 stuks. Bart verspeelde zowel een dikke karper als een kanjer van een giebel, maar ja, dat hoort ook bij vissen.

Na afloop hebben we nog even leuk na gezeten bij Eethuis Betty onder het genot van een koppie en een tosti.

Hou de site in de gaten voor meer giebeldagen. Wellicht gaan we nog eens op een avond, niet in wedstrijdverband maar als workshop. Wellicht wordt u ook besmet met het giebel-virus.

De eerste giebelwedstrijd van HSV Limmen

Zaterdag 1 juni hebben we de eerste giebelwedstrijd gevist. Er waren 5 deelnemers, allen vissers die hier al eens op gevist hadden.

We troffen een rimpelloze sloot aan bij aankomst, en een stralend zonnetje. Of dit een goed teken was, moest nog blijken, maar het was in ieder geval lekker weer om te vissen.

Als snel was het Piet van der Heijdt die de eerste giebel landde, helaas voor hem ook zijn enige. Na verloop van tijd vingen de anderen ook hun giebels, waarbij met name Ron Droog er een hoog tempo in hield.

De winnende vangst van Ron Droog

Na 2 1/2 uur was het tijd om te tellen, wegen en meten. De puntentelling was als volgt: per ons vis een punt, per giebel een punt en van de grootste giebel kreeg je de centimeters er ook nog in punten bij. Zo kwam de nadruk in ieder geval op het vangen van de giebels terecht, maar kon je met voldoende bijvangst nog wel een plaatsje stijgen in het klassement.

De winnaar van de eerste giebelwedstrijd was Ron Droog, met 4600 gram, 34 giebels en zijn grootste vis was 29,5 cm. Goed voor 109,5 punten. Tweede was Peter van der Heijdt, met 2 kilo en 21 giebels, waaronder de grootste van de dag op 33 cm. Derde werd Rien Faasse, ook 21 giebels maar veel kleiner spul, Rien had 1600 gram, en zijn grootste vis was 23,5.

Bart Lieferink werd vierde met 3 giebels en Piet dus laatste met 1 giebel. In totaal werden er 80 giebels gevangen, 9,5 kilo vis.

Bart had op de kopstek weinig succes. Wel had hij de een/na/grootste giebel van de dag.

Na afloop werd bij Betty´s Broodje nog even lekker nagetafeld over de wedstrijd, het bijzondere visje en het mooie weer. Op zaterdag 29 juni doen we dit nog een keer over. Voor deze wedstrijd moet men zich wel vooraf opgeven, er is plaats voor 12 vissers.

Uitslag 4e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
Simon Schouws13100131001
George vd Linden430043002
Dick Pekel340034003
Han Duin320032004
Marcel Acquoij240024005
Jan Walta180018006
Bart Lieferink105010507
Kees Levering9009008
Ton de Swart3503509
9nvt30500