Uitslag 3e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
21690
1Dick Pekel35203701
2Han Duin2842842
3Jan Walta2752753
4Ank Krom2182184
5Siem van Duin1961965
6Meindert Bakkum18131936
7Piet Pepping1821827
8Sjaak Schoorl1461468
9Gerrit Tuijn9151059
10Kees Levering10110110
11Joke Lute969611
12Herman Lute848412

Uitslag 2e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
299149
1Dick Pekel35283781
2Rien Faasse31303402
3Siem van Duin30113113
4Han Duin3093094
5Kees Levering2432435
6Sjaak Schoorl2362366
7Jan Walta18121927
8Ton de Swart17131838
9Meindert Bakkum1771779
10Herman Lute16216210
11Gerrit Tuijn15915911
12Ank Krom14814812
13Piet vd Heijdt14314313
14Ton Bolten13813814
15Joke Lute202015

Uitslag 1e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
415170
1Dick Pekel60236231
2Gerrit Tuijn50215212
3Rien Faasse49155053
4Ton de Swart4294294
5Ank Krom37123825
6Jan Walta34143546
7Sjaak Schoorl3343347
8Han Duin27242948
9Piet Pepping28112919
10Piet vd Heijdt21621610
11Meindert Bakkum12712711
12Siem van Duin12712711
13Herman Lute5136313
14Joke Lute545414

Uitslag 4e baars (baarsdag) 2019

‘s ochtends Westerwatering
‘s middags Stet

 NaamAMPMBaarsAMPMOverigPunten
22431353710039139
1Rob Jak13577013518718
2Han Duin42236513518668
3Rien Faasse2144658513663
4Dick Pekel2734616511621
5Marcel Acquoy18345213013533
6Simon Schouws2419438311441
7Bart Lieferink17213813821401
8Ank Blankendaal211435202352
9Ton de Swart121729112292
10Meindert Bakkum11162715318288
11Piet Pepping71219325195
12Kees Levering61319415195
13Herman Lute5914112142

Uitslag 8e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
12nvt17200
Dick Pekel287528751
Rob Jak275027502
George vd Linden240024003
Gerrit Tuijn225022504
Ron Droog187518755
Han Duin125012506
Kees Levering105010507
Wil Snel9259258
Rene Levering7257259
Marcel Acquoij60060010
Jan Walta42542511
Ton de Swart757512