Eindstand 55+ baarscompetitie 2018

  1e wedstr2e wedstr.3e wedstr.4e wedstr.5e wedstr.Totaalbeste 3wedstrijden4e
1Dick Pekel12111635
2Han Duin619342385
3Rien Faasse1034622595
4Gerrit Tuijn44201020104
5Ton de Swart8052520124
6Piet vd Heijdt51264113815511
7Piet Pepping12713534015512
8Sjaak Schoorl06371228164
9Meindert Bakkum211881342185
10Siem van Duin710129745235
11Herman Lute951101742254
12Jan Walta1181011949275
13Joke Lute139701443294
14Ank Krom0131412645314
15Kees Levering131416101669375
16Gerard Boer30001518182
17Ton Bolten00150823232
18Nico Krom15000015151

Dit vind je misschien ook leuk...

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten