Uitslag 6e baars (snertwedstrijd)

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
13243143
1Rien Faasse3893891
2Dick Pekel3443442
3Bart Lieferink3423423
4Gerrit Boer2562564
5Gerrit Tuijn20292295
6Simon Schouws2252256
7Piet vd Heijdt1431437
8Piet Pepping13101408
9Ton de Swart1381389
10Han Duin73910910
11Kees Levering7269611
12Nico Schouws929212
13Sjaak Schoorl707013

Dit vind je misschien ook leuk...

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten