Cat 05

Rooster baars 2020

Baarscompetitie 2020

C:\Users\Bart\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\20191110_084252.jpg C:\Users\Bart\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\20191110_085055.jpg

Wedstrijdleiding: Bart Lieferink, Gerrit Tuijn.

Dit jaar worden er 6 baars wedstrijden gevist.

De 3 beste uitslagen blijven tellen en we verzamelen op het aangegeven tijdstip bij Albert Heijn , opgeven vooraf is niet nodig! Inleg is € 4,00

Wedstrijdschema:

  1. 30 augustus Molletjesveer 07.00u 5x 25min
  2. 20 september Wormerveer 07.00u 5x 25min
  3. 11 oktober Ziendervaart / Uitgeest 07.00u 5x 25min
  4. 25 oktober Baarsdag / ??????? 08.30u 8x 25min
  5. 8 november Dogsloot 08.30u 5x 25min
  6. 22 november Snertwedstrijd / ’t Stet 08.30u 5x 25min

Wedstrijdreglement baars:

  • Baars 10 punten, overige vis 1 punt. Dit geldt voor alle baarswedstrijden, ook tijdens de baarsdag. ( Dit om rondvliegende witvissen te voorkomen)
  • Er wordt gevist van het plaatsnummer tot het volgende hogere nummer.
  • Het te gebruiken hengeltype is een vaste hengel met een lijn voorzien van een enkelvoudige haak.
  • Na elke ronde wordt de vis geteld. U dient de vis aan te bieden op aanwijzing van het bestuur. Het bestuur kan van deze regel afwijken indien indien de vangsten dit toelaten.
  • Alleen vis met natuurlijke zwembeweging wordt geteld.
  • Na elke ronde gaat u 5 nummers hoger staan dan uw vorige stek.
  • De vis wordt bewaard in een ruime emmer of aker met voldoende vers water.
  • Aas: worm en/of witte maden.
  • Het gebruik van vlaggetjes, blinkend lood, lokaas of kunstaas is niet toegestaan.
  • Er zijn 4 dagprijzen, deze gaan naar de nummers 1, 3, 5 en de één na laatste met baars. Maximaal 1 prijs per persoon. Bij de 55+ de nummers 1, 5, en de één na laatste met baars.
  • De 3 beste uitslagen tellen voor het klassement, bij gelijk aantal telt de 4e uitslag. Indien nog gelijk of n.v.t. dan telt het aantal gevangen baarzen van de 3 beste wedstrijden.

 

Rooster 55+ 2020

Wedstrijdrooster 55+ 2020

C:\Users\Bart\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail\WLMDSS.tmp\WLMC558.tmp\IMAG6122.jpg

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerard Boer.

Ook dit jaar weer een competitie voor onze 55+ leden te weten 5 witviswedstrijden en 5 baarswedstrijden. Deelname € 3,00 per keer. Alle wedstrijden verzamelen bij ’t Stet. Loting witvissen 09.00u. Loting baarzen 08.30u. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

Witviswedstrijden: 09.00u loten bij ’t Stet.

  1. Woensdag 22 april witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  2. Woensdag 13 mei witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  3. Woensdag 10 juni witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  4. Woensdag 8 juli witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  5. Woensdag 5 augustus witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.

Baarswedstrijden: 08.30u loten bij ’t Stet.

  1. Woensdag 26 augustus baars 4x 30min
  2. Woensdag 23 september baars 4x 30min
  3. Woensdag 7 oktober baars 4x 30min
  4. Woensdag 21 oktober baars 4x 30min
  5. Woensdag 4 november baars 4x 30min

Eindstand baars competitie 2019

  1e2e3e4e5e6eTotaalbeste 3Klasseringgevistepunten 4e
1Rien Faasse21131210312
2Simon Schouws1xxx264114424
3Rob Jak9xxxxxx12315639
4Dick Pekel32xxx43618844
5Marcel Acquoyxxxxxx4555191455
6Meindert Bakkum47510xxx7331667
7Sjaak Schoorl73xxxxxx7163317716
8Bart Lieferink1183788451888
9Han Duinxxxxxxxxx261018189x
10Herman Lute64xxx13101346201013
11Kees Levering106611121156221111
12Piet Pepping85xxx11111550241211
13Ton de Swartxxxxxxxxx913xxx222 gevist132x
14Gerrit Tuijn5xxxxxxxxxxxx9142 gevist142x
15Jan Waltaxxxxxxxxxxxx9xxx91 gevist151x
16Mandy Schouwsxxxxxxxxxxxxxxx441 gevist161x
17Ank Blankendaalxxxxxxxxx8xxxxxx81 gevist171x
18Piet vd Heijdtxxxxxxxxxxxxxxx12121 gevist181x
19Gerrit Boerxxxxxxxxxxxxxxx14141 gevist191x

Eindstand baars 55+ competitie 2019

  1e2e3e4e5eTotaalbeste 3wedstrijdenuitslag 4e
1Dick Pekel11113731
2Rien Faasse320241174
3Han Duin842372497
4Gerrit Tuijn21198131119
5Sjaak Schoorl7686229147
6Ank Krom51245935149
7Siem van Duin11359836169
8Jan Walta6731012381610
9Ton de Swart480401616
10Kees Levering0510126332112
11Piet Pepping907710332310
12Meindert Bakkum1196140402614
13Piet vd Heijdt101301110443113
14Herman Lute1310121313613513
15Joke Lute141511150554015
16Ton Bolten014001428282
17Gerard Boer00005551

Uitslag 6e baars 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Gerrit Tuijn6356351
2Sjaak Schoorl6066062
3Dick Pekel4024023
4Rien Faasse3383384
5Gerard Boer2712715
6Kees Levering2342346
7Han Duin17201907
8Siem van Duin1751758
9Ank Krom80809
10Piet Pepping656510
11Piet vd Heijdt656510
12Jan Walta525212
13Herman Lute474713
14Ton Bolten404014
1431370

Uitslag 5e baars (snert) 2019

 Naam12345BaarsOverigPuntenKlassement
1Rien Faasse4560696932275827581
2Rob Jak5463785723275127512
3Dick Pekel6334603930226822683
4Simon Schouws6147144445211021104
5Marcel Acquoy2246553728188318835
6Han Duin2325412223134213426
7Sjaak Schoorl1324432226128212827
8Bart Lieferink2431312315124612468
9Jan Walta9221419248868869
10Herman Lute1821229777377310
11Piet Pepping17102611771871811
12Kees Levering12162471069169112
13Ton de Swart19101019361061013
380409487378273192748

Uitslag 5e baars 55+ 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Gerrit Tuijn6356351
2Sjaak Schoorl6066062
3Dick Pekel4024023
4Rien Faasse3383384
5Gerard Boer2712715
6Kees Levering2342346
7Han Duin17201907
8Siem van Duin1751758
9Ank Krom80809
10Piet Pepping656510
11Piet vd Heijdt656510
12Jan Walta525212
13Herman Lute474713
14Ton Bolten404014
1431370

Uitslag 4e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenTotaal
1Dick Pekel7787781
2Rien Faasse63446742
3Han Duin59106003
4Ton de Swart43204504
5Ank Krom4344345
6Sjaak Schoorl41224326
7Piet Pepping38284087
8Gerrit Tuijn38234038
9Siem van Duin34103509
10Jan Walta311532510
11Piet vd Heijdt28928911
12Kees Levering231024012
13Herman Lute22922913
14Meindert Bakkum201421414
15Joke Lute424215
15564228

Uitslag 3e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Dick Pekel35203701
2Han Duin2842842
3Jan Walta2752753
4Ank Krom2182184
5Siem van Duin1961965
6Meindert Bakkum18131936
7Piet Pepping1821827
8Sjaak Schoorl1461468
9Gerrit Tuijn9151059
10Kees Levering10110110
11Joke Lute969611
12Herman Lute848412
21690

Uitslag 2e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Dick Pekel35283781
2Rien Faasse31303402
3Siem van Duin30113113
4Han Duin3093094
5Kees Levering2432435
6Sjaak Schoorl2362366
7Jan Walta18121927
8Ton de Swart17131838
9Meindert Bakkum1771779
10Herman Lute16216210
11Gerrit Tuijn15915911
12Ank Krom14814812
13Piet vd Heijdt14314313
14Ton Bolten13813814
15Joke Lute202015
299149