Cat 05

Eindstand baars competitie 2019

  1e2e3e4e5e6eTotaalbeste 3Klasseringgevistepunten 4e
1Rien Faasse21131210312
2Simon Schouws1xxx264114424
3Rob Jak9xxxxxx12315639
4Dick Pekel32xxx43618844
5Marcel Acquoyxxxxxx4555191455
6Meindert Bakkum47510xxx7331667
7Sjaak Schoorl73xxxxxx7163317716
8Bart Lieferink1183788451888
9Han Duinxxxxxxxxx261018189x
10Herman Lute64xxx13101346201013
11Kees Levering106611121156221111
12Piet Pepping85xxx11111550241211
13Ton de Swartxxxxxxxxx913xxx222 gevist132x
14Gerrit Tuijn5xxxxxxxxxxxx9142 gevist142x
15Jan Waltaxxxxxxxxxxxx9xxx91 gevist151x
16Mandy Schouwsxxxxxxxxxxxxxxx441 gevist161x
17Ank Blankendaalxxxxxxxxx8xxxxxx81 gevist171x
18Piet vd Heijdtxxxxxxxxxxxxxxx12121 gevist181x
19Gerrit Boerxxxxxxxxxxxxxxx14141 gevist191x

Eindstand baars 55+ competitie 2019

  1e2e3e4e5eTotaalbeste 3wedstrijdenuitslag 4e
1Dick Pekel11113731
2Rien Faasse320241174
3Han Duin842372497
4Gerrit Tuijn21198131119
5Sjaak Schoorl7686229147
6Ank Krom51245935149
7Siem van Duin11359836169
8Jan Walta6731012381610
9Ton de Swart480401616
10Kees Levering0510126332112
11Piet Pepping907710332310
12Meindert Bakkum1196140402614
13Piet vd Heijdt101301110443113
14Herman Lute1310121313613513
15Joke Lute141511150554015
16Ton Bolten014001428282
17Gerard Boer00005551

Uitslag 6e baars 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1431370
1Gerrit Tuijn6356351
2Sjaak Schoorl6066062
3Dick Pekel4024023
4Rien Faasse3383384
5Gerard Boer2712715
6Kees Levering2342346
7Han Duin17201907
8Siem van Duin1751758
9Ank Krom80809
10Piet Pepping656510
11Piet vd Heijdt656510
12Jan Walta525212
13Herman Lute474713
14Ton Bolten404014

Uitslag 5e baars (snert) 2019

 Naam12345BaarsOverigPuntenKlassement
380409487378273192748
1Rien Faasse4560696932275827581
2Rob Jak5463785723275127512
3Dick Pekel6334603930226822683
4Simon Schouws6147144445211021104
5Marcel Acquoy2246553728188318835
6Han Duin2325412223134213426
7Sjaak Schoorl1324432226128212827
8Bart Lieferink2431312315124612468
9Jan Walta9221419248868869
10Herman Lute1821229777377310
11Piet Pepping17102611771871811
12Kees Levering12162471069169112
13Ton de Swart19101019361061013

Uitslag 5e baars 55+ 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1431370
1Gerrit Tuijn6356351
2Sjaak Schoorl6066062
3Dick Pekel4024023
4Rien Faasse3383384
5Gerard Boer2712715
6Kees Levering2342346
7Han Duin17201907
8Siem van Duin1751758
9Ank Krom80809
10Piet Pepping656510
11Piet vd Heijdt656510
12Jan Walta525212
13Herman Lute474713
14Ton Bolten404014

Uitslag 4e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenTotaal
15564228
1Dick Pekel7787781
2Rien Faasse63446742
3Han Duin59106003
4Ton de Swart43204504
5Ank Krom4344345
6Sjaak Schoorl41224326
7Piet Pepping38284087
8Gerrit Tuijn38234038
9Siem van Duin34103509
10Jan Walta311532510
11Piet vd Heijdt28928911
12Kees Levering231024012
13Herman Lute22922913
14Meindert Bakkum201421414
15Joke Lute424215

Uitslag 3e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
21690
1Dick Pekel35203701
2Han Duin2842842
3Jan Walta2752753
4Ank Krom2182184
5Siem van Duin1961965
6Meindert Bakkum18131936
7Piet Pepping1821827
8Sjaak Schoorl1461468
9Gerrit Tuijn9151059
10Kees Levering10110110
11Joke Lute969611
12Herman Lute848412

Uitslag 2e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
299149
1Dick Pekel35283781
2Rien Faasse31303402
3Siem van Duin30113113
4Han Duin3093094
5Kees Levering2432435
6Sjaak Schoorl2362366
7Jan Walta18121927
8Ton de Swart17131838
9Meindert Bakkum1771779
10Herman Lute16216210
11Gerrit Tuijn15915911
12Ank Krom14814812
13Piet vd Heijdt14314313
14Ton Bolten13813814
15Joke Lute202015

Uitslag 1e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
415170
1Dick Pekel60236231
2Gerrit Tuijn50215212
3Rien Faasse49155053
4Ton de Swart4294294
5Ank Krom37123825
6Jan Walta34143546
7Sjaak Schoorl3343347
8Han Duin27242948
9Piet Pepping28112919
10Piet vd Heijdt21621610
11Meindert Bakkum12712711
12Siem van Duin12712711
13Herman Lute5136313
14Joke Lute545414

Uitslag 4e baars (baarsdag) 2019

‘s ochtends Westerwatering
‘s middags Stet

 NaamAMPMBaarsAMPMOverigPunten
22431353710039139
1Rob Jak13577013518718
2Han Duin42236513518668
3Rien Faasse2144658513663
4Dick Pekel2734616511621
5Marcel Acquoy18345213013533
6Simon Schouws2419438311441
7Bart Lieferink17213813821401
8Ank Blankendaal211435202352
9Ton de Swart121729112292
10Meindert Bakkum11162715318288
11Piet Pepping71219325195
12Kees Levering61319415195
13Herman Lute5914112142