Cat 04

Eindstand witvis competitie 2019

1e2e3e4e5e6e7e8eTotaalBeste 5winstenpnt 6e
1Ron Droog154xxxxxx135191425
2Dick Pekel63xxx36711271426
3Gerrit Tuijn26xxxxxx3424211506
4George vd Linden411xxx27363361807
5Han Duinxxx72451146392107
6Wil Snel5xxx9xxx1558332419
7Jan Waltaxxx96682711492909
8Marcel Acquoijxxxxxx8528xxx1033330
9Kees Levering61058914xxx75935010
10Rene Levering3811xxxxxx6xxx937370
11Bart Lieferinkxxx297xxx9xxxxxx274 gevist0
12Ton de Swartxxxxxxxxx9410xxx12354 gevist0
13Simon Schouwsxxx431xxxxxxxxxxxx83 gevist1
14Nico Schouwsxxx11xxxxxxxxxxxxxxx22 gevist2
17Meindert Bakkumxxx127xxxxxxxxxxxxxxx192 gevist0
18Rob Jakxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx221 gevist0
19Sjaak Schoorl8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx81 gevist0
20Frank Snelxxxxxxxxxxxxxxx12xxxxxx121 gevist0
21Peter van der Heijdtxxxxxxxxxxxxxxx13xxxxxx131 gevist0

Eindstand witvis 55+ competitie 2019

 55+1e2e3e4e5ebeste 3pnt 4e
1Rien Faasse2311132
2Siem Blokker11332613
3Jan Walta4132122812
4Ton de Swart1438
5Gerrit Tuijn313451213
6Sjaak Schoorl9265139
7Ank Krom513531313
8Kees Levering8476178
9Joke Lute481382013
10Piet Pepping10136962110
11Siem van Duin6139722
12Meindert Bakkum71371092310
13Herman Lute13101042413

Uitslag 5e wit 55+

Naamstuksklassement
9418
Rien Faasse1081
Jan Walta852
Ton de Swart483
Herman Lute414
Sjaak Schoorl365
Kees Levering356
Piet Pepping356
Joke Lute248
Meindert Bakkum69

Uitslag 4e wit 55+

Naamstuksklassement
13248
Rien Faasse651
Siem Blokker322
Ank Krom283
Ton de Swart204
Gerrit Tuijn185
Sjaak Schoorl156
Siem van Duin147
Kees Levering147
Piet Pepping139
Meindert Bakkum910
Herman Lute910
Jan Walta812
Joke Lute313

Uitslag 3e wit 55+

Naamstuksklassement
10133
Rien Faasse461
Jan Walta332
Siem Blokker163
Gerrit Tuijn134
Ank Krom105
Piet Pepping56
Meindert Bakkum47
Joke Lute38
Siem van Duin29
Herman Lute110

Uitslag 8e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
12nvt17200
Dick Pekel287528751
Rob Jak275027502
George vd Linden240024003
Gerrit Tuijn225022504
Ron Droog187518755
Han Duin125012506
Kees Levering105010507
Wil Snel9259258
Rene Levering7257259
Marcel Acquoij60060010
Jan Walta42542511
Ton de Swart757512

Uitslag 7e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
7nvt41450
Dick Pekel13000130001
Gerrit Tuijn680068002
Ron Droog550055003
Han Duin510051004
Wil Snel380038005
George vd Linden375037506
Jan Walta350035007

Uitslag 6e wit 2019

Naamstuksgrampunten
1444478200
Ron Droog291560016325
Jan Walta191175012225
George vd Linden171080011225
Gerrit Tuijn3774008325
Wil Snel3157006475
Rene Levering4146005625
Dick Pekel5434004750
Marcel Acquoij3035504300
Bart Lieferink4030504050
Ton de Swart3130003775
Han Duin3424003250
Frank Snel2425503150
Peter van der Heijdt4220003050
Kees Levering1524002775

Uitslag 5e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
9nvt19425
Wil Snel605060501
Marcel Acquoij380038002
Gerrit Tuijn310031003
Ton de Swart195019504
Han Duin185018505
Dick Pekel115011506
George vd Linden9009007
Jan Walta5505508
Kees Levering75759

Uitslag 4e wit 2019

Naamstuksgrampuntenklass.
9nvt30500
Simon Schouws13100131001
George vd Linden430043002
Dick Pekel340034003
Han Duin320032004
Marcel Acquoij240024005
Jan Walta180018006
Bart Lieferink105010507
Kees Levering9009008
Ton de Swart3503509