Witvis 2013

Uitslagen Witwedstrijden 2013

1e wit: 17-2-2013
Stet, Combi

 Naamstuksgrampuntenklassement
1567530025
ARon Droog86475069001
Peter van der Heijdt76270046002
Sjaak Schoorl35235032253
Co Duinmeijer45185029754
Jan Walta53145027755
Mandy Schouws29165023756
Piet Pepping31157523507
Co Bakker75006758
BDick Pekel67315048251
George vd Linden70222539752
Simon Schouws52190032003
Marcel Acquoij39185028254
Jan Leurs29210028254
Kees Levering30165024006
Meindert Bakkum263259757

2e wit: 3-3-2013
Kanaal Alkmaar, Combi

 Naamstuksgrampuntenklassement
161375
ARon Droog13754001
Co Bakker00010
Co Duinmeijer00010
Peter van der Heijdt00010
Karl Nuijens00010
Piet Pepping00010
Sjaak Schoorl00010
Mandy Schouws00010
Gerrit Tuijn00010
Jan Walta00010
BMeindert Bakkum0006
Rene Levering0006
Kees Levering0006
George vd Linden0006
Dick Pekel0006
Simon Schouws0006

3e wit: 7-4-2013
Dorregeest, Combi

 Naamstuksgrampuntenklassement
1344900
ARon Droog0007
Co Duinmeijer0007
Peter van der Heijdt0007
Karl Nuijens0007
Piet Pepping0007
Sjaak Schoorl0007
Jan Walta0007
BNico Schouws3330033751
Dick Pekel1160016252
Meindert Bakkum0006
Rob Jak0006
George vd Linden0006
Herman Scholten0006

4e wit: 28-4-2013
Maalwater Heiloo

 Naamstuksgrampuntenklassement
14nvt10875
AJan Walta8508501
Mandy Schouws5755752
Co Bakker008
Ron Droog008
Peter van der Heijdt008
Karl Nuijens008
Piet Pepping008
Sjaak Schoorl008
BNico Schouws400040001
Han Duin300030002
Dick Pekel210021003
Meindert Bakkum2752754
Kees Levering75755
George vd Linden006

5e wit: 26-5-2013
Ringvaart Heerhugowaard

 Naamstuksgrampuntenklassement
1216957350
ARon Droog13542557501
Mandy Schouws31467554502
Karl Nuijens7495051253
Jan Walta14325036004
Gerrit Tuijn3170017755
Piet Pepping12107513756
BMarcel Acquoij2918775195001
George vd Linden10580060502
Nico Schouws15485052253
Meindert Bakkum9300032254
Rene Levering23227528505
Dick Pekel3157516506

6e wit: 30-6-2013
NH kanaal Akersloot

 Naamstuksgrampuntenklassement
13nvt28025
ACo Bakker267526751
Ron Droog267526751
Gerrit Tuijn212521253
Mandy Schouws205020504
Jan Walta162516255
Karl Nuijens3753756
Sjaak Schoorl2252257
BNico Schouws845084501
Dick Pekel395039502
George vd Linden142514253
Rene Levering115011504
Han Duin7257255
Meindert Bakkum5755756

7e wit: 21-7-2013
Stet

 Naamstuksgrampuntenklassement
122415325
AJan Walta3290017001
Gerrit Tuijn3257513752
Sjaak Schoorl181506003
Piet Pepping81253254
Co Bakker61252755
Karl Nuijens5752006
BDick Pekel5577521501
Marcel Acquoij21117517002
Kees Levering2060011003
Han Duin193007754
George vd Linden183007505
Meindert Bakkum72254006

8e wit: 11-8-2013
NH kanaal Akersloot

 Naamstuksgrampuntenklassement
13nvt46200
AGerrit Tuijn925092501
Ron Droog547554752
Jan Walta460046003
Sjaak Schoorl255025504
Peter van der Heijdt250025005
Karl Nuijens232523256
Piet Pepping132513257
BNico Schouws922592251
Han Duin317531752
George vd Linden235023503
Dick Pekel225022504
Simon Schouws9009005
Meindert Bakkum2752756

9e wit: 15-9-2013
Nauernasche vaart

 Naamstuksgrampuntenklassement
145038060
AJan Walta5525053751
Ron Droog5480049252
Gerrit Tuijn4395040503
Peter van der Heijdt5252526504
Karl Nuijens2122512755
Mandy Schouws28258756
Piet Pepping23253757
Co Bakker0008
BDick Pekel129900102001
Nico Schouws5356036852
Han Duin3280028753
Meindert Bakkum3220022754
Rene Levering27007505
Kees Levering0006

Eindstand A-Klasse

 A-klasse1e wedstr2e wedstr3e wedstr.4e wedstr.5e wedstr.6e wedstr.7e wedstr.8e wedstr9e wedstrTotaalBeste 5punten
Type WedstrijdCombiCombiGewichtGewichtAantalAantalGewichtAantalGewichtAlgemeenAlgemeen6e wed
1Ron Droog117811xxx222362
2Jan Walta510714513137105
3Gerrit Tuijnxxx10xxxxxx53213241410
4Mandy Schouws610xxx224xxxxxx6302010
5Sjaak Schoorl31078xxx734xxx42248
6Karl Nuijensxxx10783666551267
7Peter van der Heijdt21078xxxxxxxxx54362610
8Co Bakker810xxx8xxx15xxx8403010
9Piet Pepping710786xxx47756317
10Co Duinmeijer4107xxxxxxxxxxxxxxxxxx213 gevist

Eindstand B-klasse

 B-klasse1e wedstr2e wedstr3e wedstr.4e wedstr.5e wedstr.6e wedstr.7e wedstr.8e wedstr9e wedstrTotaalBeste 5punten
Type WedstrijdCombiCombiGewichtGewichtAantalAantalGewichtAantalGewichtAlgemeenAlgemeen6e wed
1Nico Schouwsxxxxxx1131xxx12963
2Dick Pekel1623621412673
3George vd Linden26662353xxx33156
4Han Duinxxxxxxxxx2xxx54231616
5Meindert Bakkum76644666449246
6Kees Levering66xxx5xxxxxx3xxx62626
7Rene Leveringxxx6xxxxxx54xxxxxx5204 gevist
8Marcel Acquoij4xxxxxxxxx1xxx2xxxxxx73 gevist
9Simon Schouws36xxxxxxxxxxxxxxx5xxx143 gevist
10Jan Leurs4xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx41 gevist
11Rob Jakxxxxxx6xxxxxxxxxxxxxxxxxx61 gevist
12Herman Scholtenxxxxxx6xxxxxxxxxxxxxxxxxx61 gevist