Witvis 2017 uitslagen

Uitslagen Witwedstrijden 2017

  • Uitslag 8e wit 2017
    Naamstuksgrampuntenklassement
    12nvt15650
    Nico Schouws480048001
    Gerrit Tuijn317531752
    George vd Linden270027003
    Ton de Swart150015004
    Ron Droog145014505
    Dick Pekel125012506
    Marcel Acquoij4504507
    Meindert Bakkum2002008
    Jan Walta50509
    Wil Snel404010
    Kees Levering353511
    Rene Levering0012
    Lees verder →
  • Uitslag 7e wit 2017
    Naamstuksgrampuntenklassement
    12nvt17675
    Nico Schouws525052501
    Han Duin277527752
    Ron Droog260026003
    George vd Linden210021004
    Marcel Acquoij115011505
    Meindert Bakkum110011006
    Simon Schouws100010007
    Piet Pepping8008008
    Dick Pekel4504509
    Sjaak Schoorl25025010
    Kees Levering20020011
    Bart Lieferink0012
    Lees verder →
  • Uitslag 6e wit 2017
     Naamstuksgrampuntenklassement
    1325828600
    1Marcel Acquoij29505057751
    2Gerrit Tuijn40440054002
    3Mandy Schouws32415049503
    4Wil Snel22355041004
    5Han Duin38200029505
    6George vd Linden10250027506
    7Dick Pekel16205024507
    8Bart Lieferink10140016508
    9Kees Levering23105016259
    10Rien Faasse12900120010
    11Sjaak Schoorl1160087511
    12Piet Pepping850070012
    13Meindert Bakkum745062513
    Lees verder →
  • NK dames 2017: and the winner is…

    Mandy Schouws!

    Meer details…..Later.

    Foto: Uit ons archief een foto uit 2006. Winnen is voor onze Mandy dus niet zo vreemd!
    Namens HSV Limmen van harte gefeliciteerd!

    Hieronder leest u de aankondiging van de wedstrijd

    Verschillende regerend wereldkampioenen present op open NK dames en open NK feeder


    Altijd al eens echte wereldkampioenen zoetwatervissen aan het werk willen zien? Komend weekend vindt aan het Noordhollandsch Kanaal zowel voor de Feeder als voor de Dames het Open Nationaal Kampioenschap plaats. Kersverse wereldkampioen Anja Groot is present, maar ook de aan het begin van dit seizoen gekroonde feeder-kampioenen zijn aanwezig. Het deelnemersveld is dus sterk bezet!

    De Oranje damesploeg is amper terug uit Hongarije (WK Dames 2017), of ze moeten komend weekend alweer strijden om het nationaal kampioenschap. Omdat het een individuele wedstrijd is, strijd tweevoudig wereldkampioen Anja Groot dit keer niet met, maar tegen haar teamgenoten waarmee ze afgelopen weekend het wereldkampioenschap viste. Het belooft dus een spannende strijd te worden op zeer hoog niveau.
    Nationale selectie

    In totaal strijden dertig dames op zaterdag 2 september om de titel Open Nationaal Kampioen Zoetwatervissen. Er staat bovendien nog een extraatje op het spel. De nummers 1 tot en met 10 plaatsen zich voor de nationale selectie waaruit het WK-team van 2018 wordt gekozen. Het is daarom ook voor minder bekende deelnemers een perfecte manier om zichzelf in de kijker te vissen.

    Open NK Feeder
    Aan hetzelfde traject van het Noordhollandsch Kanaal wordt op dezelfde dag het Open NK Feeder gevist. In totaal hebben 105 feedervissers zich geplaatst – via de federatieve selectiewedstrijden – voor deze eindstrijd. Het deelnemersveld bestaat onder andere uit Edwin Timmer en John Vallenduuk. Zij werden eerder dit jaar nog wereldkampioen op het WK Feeder Korpsen in Spanje.

    Tussen Spijkerboor en Neck
    De twee Open NK´s worden zaterdag 2 september gevist aan het Noordhollandsch Kanaal tussen Spijkerboor en Molen Neck. Het Open NK Dames begint om 11:00 uur en het Open NK Feeder om 10:30 uur. Achter de deelnemers is voldoende ruimte voor toeschouwers zodat je goed kunt zien wat de tactiek is van de wereldkampioenen. Leuk én leerzaam!

    Bron: persbericht SVN

    Lees verder →
  • Uitslag 5e wit 2017

    Naamstuksgrampuntenklassement
    1319240050
    Jan Walta15750078751
    Ron Droog14650068502
    Bart Lieferink35380046753
    Han Duin41350045254
    George vd Linden11415044255
    Wil Snel14380041506
    Marcel Acquoij11375040257
    Dick Pekel15170020758
    Sjaak Schoorl9145016759
    Ton de Swart13135016759
    Gerrit Tuijn31150122511
    Piet Pepping51050117512
    Kees Levering635050013


    Jan Walta pakt het goud

    Lees verder →
  • Uitslag 4e wit 2017
    Naamstuksgrampuntenklassement
    914120750
    Nico Schouws47815093251
    Ron Droog24390045002
    Peter van der Heijdt24207526753
    Mandy Schouws10195022004
    Wil Snel10190021505
    George vd Linden8145016506
    Piet Pepping87259257
    Simon Schouws43254258
    Meindert Bakkum62754258
    Lees verder →
  • Uitslag 3e wit 2017
    Naamstuksgrampuntenklassement
    1220250
    Dick Pekel475047501
    Marcel Acquoij355035502
    George vd Linden310031003
    Ron Droog255025504
    Wil Snel190019005
    Mandy Schouws180018006
    Ton de Swart8008007
    Rene Levering7507508
    Kees Levering3003009
    Jan Walta27527510
    Meindert Bakkum25025011
    Gerrit Tuijn22522512
    Lees verder →
  • Uitslag 2e wit 2017

    Naamstuksgrampuntenklassement
    George vd Linden850085001
    Gerrit Tuijn460046002
    Ron Droog405040503
    Wil Snel310031004
    Han Duin280028005
    Marcel Acquoij275027506
    Rene Levering210021007
    Bart Lieferink197519758
    Dick Pekel195019509
    Jan Walta1500150010
    Piet Pepping75075011
    Kees Levering70070012
    Meindert Bakkum55055013
    Ton de Swart35035014
    Sjaak Schoorl20020015
    Lees verder →
  • Uitslag 1e wit 2017

    Noordhollands kanaal nabij Kogerpolderbrug


    Naamstuksgrampuntenklassement
    Nico Schouws900090001
    Marcel Acquoij610061002
    Dick Pekel300030003
    George vd Linden255025504
    Wil Snel160016005
    Ron Droog105010506
    Kees Levering7007007
    Piet Pepping2002008

    Lees verder →