Witvis 2015

Uitslagen Witwedstrijden 2015

  • Eindstand wit 2015
     A-klasse1e2e3e4e5e6e7e8eTotaalBeste 5aantal
    Type WedstrijdCombiGewichtGewichtGewichtAantalAantalGewichtAantalAlgemeenAlgemeenover-
    winningen
    1Dick Pekel3111xxx23383
    2Ron Droog23344xxx11102
    3George vd Linden3xxx561428151
    4Jan Walta72633344150
    5Gerrit Tuijn569xxx21xxx5191
    6Sjaak Schoorl547xxxxxx10xxx7330
    7Marcel Acquoijxxx525xxxxxxxxx6184 gevist0
    8Mandy Schouws1xxx7xxxxxxxxxxxx2103 gevist1
    9Rene Leveringxxxxxx42xxxxxxxxxxxx62 gevist0
    10Simon Schouwsxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx00 gevist0
    Lees verder →
  • Uitslag 8e wit
     Naamstuksgrampuntenklassement
    12nvt22775
    ARon Droog560056001
    Mandy Schouws250025002
    Dick Pekel187518753
    Jan Walta135013504
    Gerrit Tuijn105010505
    Marcel Acquoij5505506
    Sjaak Schoorl5005007
    George vd Linden3503508
    BNico Schouws605060501
    Wil Snel180018002
    Bart Lieferink105010503
    Kees Levering1001004
    Lees verder →
  • Uitslag 7e wit
     Naamstuksgrampuntenklassement
    ARon Droog14505054001
    George vd Linden13395042752
    Dick Pekel18190023503
    Jan Walta96008254
    BWil Snel12350038001
    Han Duin25145020752
    Meindert Bakkum685010003
    Bart Lieferink22252754
    Kees Levering3751505
    Piet Pepping0006
    1010217600
    Lees verder →
  • Uitslag 6e wit
     Naamstuksgrampuntenklassement
    AGerrit Tuijn10400104001
    Dick Pekel480048002
    Jan Walta280028003
    George vd Linden125012504
    Sjaak Schoorl005
    BWil Snel460046001
    Han Duin105010502
    Meindert Bakkum25253
    Bart Lieferink004
    9nvt24925
    Lees verder →
  • Uitslag 5e wit
     Naamstuksgrampuntenklassement
    AGeorge vd Linden8560058001
    Gerrit Tuijn8230025002
    Jan Walta136259503
    Ron Droog42503504
    BPeter van der Heijdt11370039751
    Bart Lieferink4150016002
    Han Duin105508003
    Meindert Bakkum123506504
    Piet Pepping123256255
    Wil Snel0006
    108215200
    Lees verder →
  • Uitslag 4e wit 2015 (Met FOTO’S)

    IMAG0098a IMAG0105a IMAG0107a IMAG0113a IMAG0114a IMAG0116a IMAG0124a IMAG0133a

     Naamstuksgrampuntenklassement
    ADick Pekel92500073001
    Rene Levering51340046752
    Jan Walta28360043003
    Ron Droog25345040754
    Marcel Acquoij19335038255
    George vd Linden1380011256
    BBart Lieferink54580071501
    Meindert Bakkum34255034002
    Wil Snel7210022753
    Kees Levering990011254
    Piet Pepping107009505
    2234231650

     

    Lees verder →
  • Uitslag 3e wit 2015
     Naamstuksgrampuntenklassement
    ADick Pekel495049501
    Marcel Acquoij317531752
    Ron Droog212521253
    Rene Levering210021004
    George vd Linden172517255
    Jan Walta9509506
    Sjaak Schoorl3253257
    Mandy Schouws3253257
    Gerrit Tuijn3003009
    BBart Lieferink282528251
    Wil Snel175017502
    Han Duin8508503
    Meindert Bakkum7507504
    Piet Pepping3503505
    Kees Levering1251256
    15nvt22625
    Lees verder →
  • Uitslag 2e wit 2015

    29-3-2015
    Gewicht, NH Kanaal Akersloot

     Naamstuksgrampuntenklassement
    ADick Pekel467546751
    Jan Walta375037502
    Ron Droog355035503
    Sjaak Schoorl197519754
    Marcel Acquoij175017505
    Gerrit Tuijn8258256
    BWil Snel272527251
    Piet Pepping235023502
    Bart Lieferink132513253
    Meindert Bakkum1501504
    10nvt23075
    Lees verder →
  • Uitslag 1e wit 2015

    Combi-wedstrijd
    8 maart 2015, Stet Limmen

     Naamstuksgrampuntenklassement
    AMandy Schouws52003251
    Ron Droog3501252
    Dick Pekel110353
    George vd Linden110353
    Sjaak Schoorl15305
    Gerrit Tuijn15305
    Jan Walta0007
    BPiet Pepping62003501
    Meindert Bakkum23003501
    Kees Levering4751753
    Bart Lieferink0005
    Wil Snel0005
    1224855

    Lees verder →