Baars 2014

Uitslagen baarswedstrijden 2014

  • Uitslag 1e baarswedstrijd om de Zonneveld Autoschade Wisselbeker

    01 bordzonneveldZondag 7 december streden 18 deelnemers om de Autoschade Zonneveld bokaal. Na afloop stond de erwtensoep, roggebrood met spek en jagermeister klaar in Bar De Lantaarn. Dit kwam letterlijk als een geschenk: het was die dag waterkoud.
    Het Stet kende een goede dag: er werd door de meesten prima gevangen.
    Onder het deelnemersveld streden ook drie jeugdleden. Zij hadden kortgeleden een workshop baarsvissen gehad en lieten zien dat ze deze aparte visserij al behoorlijk goed beheersten. Zilver en brons was er voor Rodin en Quinten Oudendijk. Koen Briefjes ving maarliefst 45 baarzen en won daarmee een mooie gouden trofee.
    Bij de senioren was Dick Pekel heer en meester. Met 97 baarzen liet hij de rest ver achter zich. Trots nam hij als eerste de wisselbokaal in ontvangst.
    HSV Limmen bedankt nogmaals de spontane actie en gulle gaven van Piet en zoon Peter van  autoschadebedrijf Zonneveld B.V.

     Naamstek1stek2stek3stek4Tot. BaarsOverigPuntenjeugdprijs
    1Dick Pekel9393019972972
    2Bart Lieferink1426222643643
    3Rob Jak132810116217637
    4Sjaak Schoorl2119914631631
    5Rien Faasse152511106114624
    6Ron Droog9211614605605
    7Koen Briefjes71313124534531
    8Jan Walta81989443443
    9Gerrit Tuijn181519432432
    10Rodin Oudendijk5121794314312
    11Peter vd Heijdt1088103632392
    12Gerard Boer161426380380
    13Piet Pepping71166305305
    14Quinten Oudendijk461442822823
    15Kees Levering371052511261
    16Piet vd Heijdt11546260260
    17Herman Lute2743161161
    18Ton Bolten6211108108

    IMG_3096Gerrit Tuijn doet het openingswoord en eert Piet, Peter en Zonneveld B.V.

    IMG_3102 Piet wordt naar voren gehaald om de eremetalen te verdelen.

    IMG_3098 Een gouden duim voor Koen Briefjes.

    IMG_3099Zilver voor Rodin Oudendijk.

    IMG_3100Quinten Oudendijk pakt brons. Hij liet 4 senioren”toppers” achter zich.

    IMG_3101Dick Pekel wint de eerste bokaal. 97 Baarzen was dan ook een uitstekende prestatie.

    2

  • Uitslag 5e baars – MAN OF THE MATCH: MARCEL ACQUOIJ!
     Naam1234BaarsOverigPunten
    1332330827915710677
    1Marcel Acquoy4435611415401540
    2Rob Jak3040581314101410
    3Han Duin4023331310901090
    4Dick Pekel423619810501050
    5Bart Lieferink3037181810341034
    6Sjaak Schoorl20231432892892
    7Gerrit Boer25171413690690
    8Piet Pepping2316620650650
    9Jan Walta1523148600600
    10Kees Levering262271560560
    11Gerrit Tuijn1026107531531
    12Piet vd Heijdt68235420420
    13Nico Krom12225210210
  • Uitslag 4e baars – MAN OF THE MATCH: BART LIEFERINK!
     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    12201106
    1Bart Lieferink5785781
    2Rob Jak3053052
    3Gerrit Tuijn17221923
    4Gerrit Boer1831834
    5Marcel Acquoy1641645
    6Han Duin1451456
    7Dick Pekel1221227
    8Jan Walta10111118
    9Sjaak Schoorl97979
    10Meindert Bakkum817979
    11Kees Levering878711
    12Piet Pepping2153512
  • Uitslag 3e baars

    U kunt zelf wat spelen met het sorteren van de kolommen.

     stekNaam12345sub78subBaars12345sub78subWitPuntenTotaal
    1572106124138171611706313374425778335
    13Rien Faasse3169111857155207752711227718358051
    210Han Duin1211892363481275014229022117612
    312Rob Jak12326159655387321251020336267563
    44Ron Droog5139181459841271113010156410257354
    59Dick Pekel4111313125369156802171323145287085
    62Gerrit Tuijn51098205251015673400512156186886
    75Karl Nuijens88879404154512519188210284787
    815Jan Walta338154334374070241023123264268
    91Gerrit Boer068214306283850401120213234039
    1014Herman Lute478753116738000426123938910
    116Marcel Acquoy4113783311235002381384122537511
    128Ank Blankendaal1346112553833121217000733712
    1311Kees Levering43687280443210416120221433413
    147Meindert Bakkum2016132244830115334261232932914
    1513Piet Pepping5146420202221011311264153125115
  • Uitslag 2e baars 2014
     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    911599
    1Piet Pepping24262661
    2Sjaak Schoorl2292292
    3Gerrit Boer1461463
    4Piet vd Heijdt1381384
    5Kees Levering11101205
    6Meindert Bakkum1041046
    7Marcel Acquoy811917
    8Ton Bolten717878
    9Joop Baltus68689
  • Uitslag 1e baars 2014
     NaamBaarsOverigPuntenKlassement
    31089
    1Dick Pekel45124621
    2Ron Droog4144142
    3Rien Faasse3763763
    4Karl Nuijens25102604
    5Meindert Bakkum2122125
    6Nico Krom20102106
    7Marcel Acquoy1941947
    8Jan Walta1831838
    9Simon Schouws1721729
    10Kees Levering15115110
    11Rob Jak15015011
    12Gerrit Boer14314312
    13Sjaak Schoorl121913913
    14Piet Pepping111312314